Trani

18 stycznia 2017

Jesienne Włochy okazały się być dużo bardzie „po sezonie” niż sądziliśmy. Piasek na plażach był mokry od deszczu, a ludzie na ulicach przemykali się przygarbieni od zimnego wiatru. Krótkie chwile słońca pośpiesznie poganiały tych, którzy chcieli skryć się na plaży za murem by złapać jesiennie promienie.

Polecieliśmy do Bari, ale wydało nam się za duże na nasze mini wakacje i patrząc na mapę wybraliśmy Trani. I, chyba po raz pierwszy, wybraliśmy się do lotniskowej informacji turystycznej z pytaniem co tu można zobaczyć w okolicy?. Było niespiesznie, choć z niemowlakiem w ramionach chyba trudno by było inaczej.

Bari_Trani29

Polecane wpisy

6 komentarzy

Paulina 18 stycznia 2017 at 22:37

Ależ chmura! Wygląda jak wybuch
W ogóle te chmurowe konstelacje piękne
A czasem niespiesznie jest fajnie

Odpowiedz
Karol 19 stycznia 2017 at 15:26

Genialne zdjęcia! Obecnie zastanawiam się nad zakupem dobrej klasy lustrzanki, jaki aparat oraz obiektyw poleciłabyś na początek? Zaznaczę, że lustrzankę chciałbym również wykorzystywać do kręcenia filmów. Zabawę z kręceniem filmów rozpocząłem od GoPro, ale chciałbym trochę zwiększyć jakość filmów. Zapraszam Cię do zobaczenia mojego wideo: https://www.youtube.com/watch?v=x_X_jEOUb10 Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Karol

Odpowiedz
zegarek kwarcowy 25 stycznia 2017 at 14:24

Ja miałam kiedyś okazję odwiedzić Włochy wczesną wiosną. Byłam niesamowicie zaskoczona tym, jak zimny potrafi być ten „ciepły kraj” :D

Odpowiedz
Krzysztof 3 lutego 2017 at 00:01

Bardzo ładne zdjęcia w tym wpisie (pięknie oddana natura) a Włochy – po prostu trzeba odwiedzić :-)

Odpowiedz
Marcin 11 lutego 2017 at 21:07

Świetne, bardzo klimatyczne zdjęcia! Fajne miejsce. Przyznam się, że nie słyszałem o nim wcześniej. Skąd je wytrzasnęliście? ;)

Odpowiedz
lbt 12 lutego 2017 at 07:03

Nie musieliśmy go wytrzaskiwać, było we Włoszech ;)

Odpowiedz

Dodaj komentarz